Easter Cup 2017 - 5.ročník mezinárodního basketbalového turnaje

5.ročník mezinárodního velikonočního turnaje Easter Cup Klatovy je rozdělen na dva turnaje: Easter Cup pro žákovské kategorie U14 a U15, který proběhne 13.4. - 15.4.2017, a MINI Easter Cup pro minižákovské kategorie U11 a U12, který proběhne 14.4. - 16.4.2017. Oba turnaje proběhnou na stejném místě, tzn. o velikonočních prázdninách 13.-16.4.2017 v osmi sportovních halách a školních tělocvičnách v Klatovech.

 

FIBA EuropeTurnaj je jako jeden ze tří turnajů v České republice zařazen na listinu mezinárodních mládežnických basketbalových turnajů podporovaných mezinárodní basketbalovou federací FIBA Europe. Stejně jako na loňském ročníku se očekává účast mnoha týmů ze zahraničí.

 

 

KATEGORIE

EASTER CUP:
U15 DÍVKY (narozené 2002 a mladší)
U15 CHLAPCI (narození 2002 a mladší)
U14 DÍVKY (narozené 2003 a mladší)
U14 CHLAPCI (narození 2003 a mladší)

MINI EASTER CUP:
U12 DÍVKY (narozené 2005 a mladší)
U12 CHLAPCI (narození 2005 a mladší)
U11 DÍVKY(narozeni 2006 a mladší)
U11 CHLAPCI (narozeni 2006 a mladší)

 

PEAK - hlavní sportovní partner turnaje


Firma PEAK je hlavním sportovním partnerem turnaje. Kromě vybavení pro pořadatele a dobrovolníky věnovala do turnaje ceny pro nejlepší týmy a hráče. Každý rozhodčí dostane speciální PEAK balíček, který bude obsahovat rozhodcovský dres, batoh a slevu na nákup obuvi pro rozhodčí. Všechno od značky PEAK.

Výsledky Easter cup 2017

U15 DÍVKYU15 CHLAPCI
  1. BKJ Kralupy nad Vltavou
  2. BK Klatovy
  3. DJK Brose Bamberg
  4. Aritma Praha
  5. Post SV Nürnberg
  6. TV Memmingen

ALLSTAR
#32 Durdová (BKJ Kralupy nad Vltavou)
#8 Fuhrmann (PostSV Nürnberg)
#16 Fürbacherová (BK Klatovy)
#5 Prinz (TV Memmingen)
#7 Schwital (DJK Brose Bamberg)

MVP
#17 Johánková (BK Klatovy)

 

  1. Lokomotiva Plzeň
  2. Sokol Pražský
  3. BK Klatovy
  4. Magyeri Tigers
  5. Dresden Titans
  6. Niners Chemnitz
  7. SKB Rokycany

ALLSTAR
#11 Vlnas (BK Klatovy)
#23 Nagy (Magyeri Tigers)
#23 Kříž (Lokomotiva Plzeň)
#11 Jonas (Megyeri Tigers)
#7 Luck (BV Chemnitz)

MVP
#13 Vyleta (Lokomotiva Plzeň)

 

U14 DÍVKYU14 CHLAPCI
  1. Chemcats Chemnitz
  2. BV Hessen
  3. Nové Mesto nad Váhom
  4. BK Prosek
  5. Sluneta Ústí nad Labem
  6. HB Basket Praha
  7. Basket Říčany
  8. Lancy PLO
  9. Megyeri Tigers
  10. Chemcats Chemnitz B
  11. DJK Sonnen

ALLSTAR
#5 Faistkorn (Chemcats Chemnitz)
#13 Ludwig (Chemcats Chemnitz)
#16 Rachel (BV Hessen)
#10 Kraislová (Nové Mesto nad Váhom)
#8 Janková T. (Sluneta Ústí nad Labem)

MVP
#15 Fröhlich (Chemcats Chemnitz)


 

  1. Sokol Praský
  2. BK Klatovy
  3. TV Memmingen
  4. Lokomotiva Plzeň
  5. SSC Karlsruhe
  6. Niners Chemnitz
  7. BK Brandýs
  8. Dresden Titans
  9. USC Leipzig
  10. Megyeri Tigers
  11. BK Mariánské Lázně

ALLSTAR
#4 Tannenhauer (BV Chemnitz)
#6 Baselides (BK Klatovy)
#15 Strejček (Lokomotiva Plzeň)
#11 Bureš (BK Klatovy)
#14 Kuley (SSC Karlsruhe)

MVP
#22 Charvát (Sokol Pražský)

 

U12 DÍVKYU12 CHLAPCI
  1. DBaK Plzeň
  2. TJ AŠ Mladá Boleslav
  3. BK Klatovy
  4. Nobiles Nusle
  5. BK Skřivánek Ústí nad Labem
  6. Chemcats Chemnitz
  7. Post SV Nürnberg
  8. Igora Miglinieka Sporta skola
  9. DBK Marianske Lazne

ALLSTAR
#7 Paurová (TJ AŠ Mladá Boleslav)
#4 Řezáčová (BK Klatovy)
#18 Kašparová (DBaK)
#12 Ženíšková (DBaK)
#12 Guslens (Igora Miglinienka SS)

MVP
#4 Wank (Chemcats Chemnitz)

 

  1. Igora Miglinieka SS
  2. BK Opava
  3. Sluneta Ústí nad Labem
  4. Lokomotiva Plzeň
  5. BZA Dresden
  6. BK Horejsek Děčín
  7. Niners Chemnitz
  8. TJ Sokol Pražský
  9. BK Klatovy
  10. Inter Bratislava
  11. SKB Rokycany
  12. TV Memmingen
  13. USK Praha
  14. Igora Miglinieka SS B
  15. Dresden Titans

ALLSTAR
#7 Karlíček (Lokomotiva Plzeň)
#2 Scholz (BK Opava)
#13 Myšák (BK Opava)
#15 Berzins (Igora Miglinienka SS)
#4 David (Sluneta Ústí n.Labem)

MVP
#5 Aboltinč (Igora Miglinienka SS)

 

U11 DÍVKYU11 CHLAPCI
  1. BC Benešov
  2. USK Praha
  3. OSK Olomouc
  4. TJ AŠ Mladá Boleslav
  5. TSV 1880 Wasserburg Basketball
  6. BK Klatovy
  7. Chemcats Chemnitz
  8. BC Kolín
  9. BK Lokomotiva Karlovy Vary B
  10. BK Lokomotiva Karlovy Vary A

ALLSTAR
#10 Rýdlová (BC Benešov)
#11 Jeřábková (OSK Olomouc)
#1 Palánová (BC Kolín)
#14 Kadeřábková (USK Praha)
#10 Linhartová (USK Praha)

MVP
#15 Krowast (TSV 1880 Wasserburg)

 

  1. BC Kolín
  2. Niners Chemnitz
  3. BK Opava
  4. BK Jiskra Domažlice
  5. SKB Rokycany
  6. Lokomotiva Plzeň
  7. USC Leipzig
  8. BK Klatovy
  9. Lokomotiva Plzeň U10

ALLSTAR
#23 Brzák (BC Kolín)
#4 Toman (BK Klatovy)
#12 Glouka (BV Chemnitz)
#14 Macht (Jiskra Domažlice)
#4 Czudek (BK Opava)

MVP
#10 Silbermann (BV Chemnitz)

 


Poslední zápasy

U12B SAL : OPA 45 : 17
U12B UST : PLZ 51 : 33
U12B DEC : DRE 18 : 28
U11B CHE : KOL 29 : 33
U12B SOP : CHE 21 : 46
U11B PLZ : USC 7 : 57
U12B : SAL 26 : 18
U12G MBO : DBK 11 : 26
U11B KT : PLZ 18 : 36
U12B : KT 20 : 32

BK Klatovy
Voříškova 715
Klatovy 3
339 01
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2012 BK Klatovy