Rozdělení do skupin

U15 dívky

Skupina A: Basket Valmez, BAYERN 04, BC Benešov, BC Slaný, BK Horejsek Děčín, BK Sluneta Ústí nad Labem, HB Basket

Rozpis zápasů U15 dívky ZDE

U15 chlapci

Skupina A: Basket Valmez, BK Klatovy, IBA Munich, Jiskra Kyjov, TV 1877 LAUF
Skupina B: BK Jiskra Domažlice, BK Tábor, BŠ Tygři Praha, Niners Chemnitz, SSC Karlsruhe, Válečníci Děčín

Rozpis zápasů U15 chlapci ZDE

U14 dívky

Skupina A: BK Klatovy, BK Tábor, Chemcats Chemnitz, KP Brno, Pakilan Visa Helsinki Yellow
Skupina B: Basket Pastelka, HB Basket U14, HESSEN 2005er, Pakilan Visa Helsinki Green
Skupina C: BAYERN 04, BK Kralupy , Hagen United, Sluneta Ústí nad Labem

Rozpis zápasů U14 dívky ZDE

U14 chlapci

Skupina A: BC Kolín, BK Klatovy, BK Teplice, DJK Neustadt, Team USA 14U
Skupina B: Baskeťáci Josefov, BK Lokomotiva Plzeň, Hagen United , Nürnberg B. club
Skupina C: BA Grizzlies Plzeň, Basket Valmez, Dresden Titans, Újpest-MT
Skupina D: Basketball Löwen Erfurt, BK Horejsek Děčín, IBA Munich, SKB Rokycany

Rozpis zápasů U14 chlapci ZDE

U12 dívky

Skupina A: Basket Valmez, BC Říčany, BK Týn nad Vltavou, Chemcats Chemnitz, Pandy Čelákovice
Skupina B: BC Benešov, BC Slaný, BK Klatovy, Sokol Pecky, Team USA 12U
Skupina C: Basket Pastelka, BK BEROUN, BK Frýdek-Místek, HB Basket, Sluneta Ústí nad labem

Rozpis zápasů U12 dívky ZDE

U12 chlapci

Skupina A: BK Klatovy, Dresden Titans, LOKO Trutnov, Post SV Nürnberg, USC Leipzig
Skupina B: BK Domažlice, BK Tábor, Hagen United , Jiskra Kyjov, Science City Jena
Skupina C: Basketball Löwen Erfurt, Niners Chemnitz, Sršni Písek, TJ MEZ Mohelnice, TV 1877 Lauf

Rozpis zápasů U12 chlapci ZDE

U11 MIX

Skupina G: BC Benešov, BC Slaný, BK Kralupy junior, TJ MEZ Mohelnice, USK PRAHA
Skupina B: BK Klatovy, BK Tábor, Niners Chemnitz, Pandy Čelákovice, Post SV Nürnberg

Rozpis zápasů U11 MIX ZDE

BK Klatovy
Voříškova 715
Klatovy 3
339 01
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2012 BK Klatovy