Konečné výsledky

kompletní konečné pořadí ZDE

 

Rozdělení do skupin

U11 dívky

Skupina A: BK Klatovy, BK Lokomotiva Karlovy Vary "B", Chemcats Chemnitz, TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, USK PRAHA
Skupina B: BC Benešov, BC Kolín, BK Lokomotiva Karlovy Vary "A", OSK OLOMOUC, TSV 1880 Wasserburg Basketball

U11 chlapci

Skupina A: BC Kolín, BK Klatovy, BK Lokomotiva Plzeň U10, Niners Chemnitz
Skupina B: Basketbal Jiskra Domažlice, BK Lokomotiva Plzeň, BK Opava, SKB Rokycany, USC Leipzig

U12 dívky

Skupina A: BK Klatovy, DBK Marianske Lazne, Nobiles Nusle, Post SV Nürnberg
Skupina B: BK Skřivánek Ústí nad Labem, Chemcats Chemnitz, DBaK, Igora Miglinieka Sporta skola, TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

U12 chlapci

Skupina A: BK Klatovy, BK SLUNETA Ústí nad Labem , Igora Miglinieka Sporta skola B, Niners Chemnitz
Skupina B: BK Horejsek Děčín, BK Opava, Dresden Titans, SKB Rokycany
Skupina C: BK Lokomotiva Plzeň, Igora Miglinieka SS/ Salaspils, Inter Bratislava, USK Praha
Skupina D: BZA Dresden, TJ Sokol Pražský, TV Memmingen

U14 dívky

Skupina A: Basket Říčany, BK Sluneta U13 Ústí nad Labem, BV HESSEN, DJK Sonnen
Skupina B: Chemcats Chemnitz B, HB BASKET PRAHA, Lancy-PLO, Nové Mesto nad Váhom
Skupina C: BK Prosek, Chemcats Chemnitz, Újpest-MT (Megyeri Tigers)

U14 chlapci

Skupina A: BK Brandýs, BK Klatovy, SSC Karlsruhe, USC Leipzig
Skupina B: BK Lokomotiva Plzeň, Dresden Titans, Sokol Pražský, Újpest-MT (Megyeri Tigers)
Skupina C: BK Mariánské Lázně, Niners Chemnitz, TV Memmingen

U15 dívky

: BK Horejsek Děčín
Skupina A: Aritma Praha, BK Klatovy, BK Kralupy Junior, DJK Brose Bamberg, Post SV Nürnberg, TV Memmingen

U15 chlapci

Skupina A: BK Klatovy, BK lokomotiva Plzeň, Dresden Titans, Niners Chemnitz, SKB Rokycany, TJ Sokol Pražský, Újpest-MT (Megyeri Tigers)

KONTAKTY

Petra Babková
tel.: +420 777 074 805
email: eastercup.klatovy@seznam.cz

BK Klatovy
Voříškova 715
Klatovy 3
339 01
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2012 BK Klatovy