Přihlášené týmy Easter Cup 2019

U15 dívky

  1. BK Sluneta Ústí nad Labem (CZE)
  2. BK Horejsek Děčín (CZE)
  3. HB Basket (CZE)
  4. Basket Valmez (CZE)
  5. BC Benešov (CZE)
  6. BC Slaný (CZE)
  7. KP Brno (CZE)
  8. BAYERN 04 (GER)
  9. SKM Zastal Zielona Góra (POL)

U15 chlapci

  1. SSC Karlsruhe (GER)
  2. TV 1877 LAUF
  3. Válečníci Děčín (CZE)
  4. International Basketball Academy Munich (GER)
  5. Jiskra Kyjov (CZE)
  6. Niners Chemnitz (GER)
  7. BK Tábor (CZE)
  8. Basket Valmez (CZE)
  9. BK Klatovy (CZE)
  10. BK Jiskra Domažlice
  11. BŠ Tygři Praha (CZE)

U14 dívky

  1. HESSEN 2005er (GER)
  2. BAYERN 04 (GER)
  3. KP Brno (CZE)
  4. BK Tábor (CZE)
  5. Basket Pastelka (CZE)
  6. Sluneta Ústí nad Labem (CZE)
  7. Pakilan Visa Helsinki Green (FIN)
  8. Pakilan Visa Helsinki Yellow (FIN)
  9. Chemcats Chemnitz (GER)
  10. BK Kralupy (CZE)
  11. BK Klatovy (CZE)
  12. HB Basket U14
  13. BK Karlovy Vary (CZE)

U14 chlapci

  1. Team USA 14U (USA)
  2. DJK Neustadt (GER)
  3. BK Lokomotiva Plzeň (CZE)
  4. Hagen United (GER)
  5. BC Kolín (CZE)
  6. International Basketball Academy Munich (GER)
  7. Nürnberg Falcons (GER)
  8. Baskeťáci Josefov (CZE)
  9. USC Leipzig (GER)
  10. Basket Valmez (CZE)
  11. Dresden Titans (GER)
  12. BK Teplice (CZE)
  13. BK Horejsek Děčín (CZE)
  14. SKB Rokycany (CZE)
  15. BK Klatovy (CZE)
  16. BA Grizzlies Plzeň (CZE)
  17. Újpest-MT (HUN)
  18. Basketball Löwen Erfurt

U12 dívky

  1. BK Klatovy (CZE)
  2. BK Týn nad Vltavou (CZE)
  3. BC Říčany (CZE)
  4. BK BEROUN (CZE)
  5. USK PRAHA (CZE)
  6. Sluneta Ústí nad labem (CZE)
  7. Pandy Čelákovice (CZE)
  8. BK Frýdek-Místek (CZE)
  9. Sokol Pecky (CZE)
  10. Basket Pastelka (CZE)
  11. Basket Valmez (CZE)
  12. HB Basket (CZE)
  13. Chemcats Chemnitz (GER)
  14. Team USA 12U (USA)
  15. BC Benešov (CZE)
  16. BC Slaný (CZE)

U12 chlapci

  1. Science City Jena (GER)
  2. BK Domažlice (CZE)
  3. Sršni Písek (CZE)
  4. Hagen United (GER)
  5. Post SV Nürnberg (GER)
  6. Basket Kohouti (CZE)
  7. Jiskra Kyjov (CZE)
  8. Niners Chemnitz (GER)
  9. TJ MEZ Mohelnice (CZE)
  10. BK Klatovy (CZE)
  11. LOKO Trutnov (CZE)
  12. Dresden Titans (GER)
  13. USC Leipzig (GER)
  14. BK Tábor (CZE)
  15. Újpest-MT (HUN)
  16. MTV Kronberg (GER)
  17. TV 1877 Lauf
  18. Basketball Löwen Erfurt

U11 dívky

  1. BK Klatovy (CZE)
  2. BC Benešov (CZE)
  3. USK PRAHA (CZE)
  4. BK Kralupy junior (CZE)
  5. BKM Žilina (SVK)
  6. TJ MEZ Mohelnice (CZE)
  7. BC Slaný (CZE)
  8. BK Frýdek-Místek

U11 chlapci

  1. BK Klatovy (CZE)
  2. BK Tábor (CZE)
  3. Pandy Čelákovice (CZE)
  4. Niners Chemnitz (GER)
  5. Post SV Nürnberg (GER)
  6. Little legends

Maximální kapacita jednotlivých kategorií je 16 týmů. Přihláška je platná až po zaplacení startovného. V případě přihlášení většího počtu týmu, je pro účast rozhodující datum zaplacení startovného. Červeně označené týmy mají startovné zaplacené.

BK Klatovy
Voříškova 715
Klatovy 3
339 01
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2012 BK Klatovy