Konečné výsledky Easter cup 2017

U15 DÍVKYU15 CHLAPCI
  1. BKJ Kralupy nad Vltavou
  2. BK Klatovy
  3. DJK Brose Bamberg
  4. Aritma Praha
  5. Post SV Nürnberg
  6. TV Memmingen

ALLSTAR
#32 Durdová (BKJ Kralupy nad Vltavou)
#8 Fuhrmann (PostSV Nürnberg)
#16 Fürbacherová (BK Klatovy)
#5 Prinz (TV Memmingen)
#7 Schwital (DJK Brose Bamberg)

MVP
#17 Johánková (BK Klatovy)

 

  1. Lokomotiva Plzeň
  2. Sokol Pražský
  3. BK Klatovy
  4. Magyeri Tigers
  5. Dresden Titans
  6. Niners Chemnitz
  7. SKB Rokycany

ALLSTAR
#11 Vlnas (BK Klatovy)
#23 Nagy (Magyeri Tigers)
#23 Kříž (Lokomotiva Plzeň)
#11 Jonas (Megyeri Tigers)
#7 Luck (BV Chemnitz)

MVP
#13 Vyleta (Lokomotiva Plzeň)

 

U14 DÍVKYU14 CHLAPCI
  1. Chemcats Chemnitz
  2. BV Hessen
  3. Nové Mesto nad Váhom
  4. BK Prosek
  5. Sluneta Ústí nad Labem
  6. HB Basket Praha
  7. Basket Říčany
  8. Lancy PLO
  9. Megyeri Tigers
  10. Chemcats Chemnitz B
  11. DJK Sonnen

ALLSTAR
#5 Faistkorn (Chemcats Chemnitz)
#13 Ludwig (Chemcats Chemnitz)
#16 Rachel (BV Hessen)
#10 Kraislová (Nové Mesto nad Váhom)
#8 Janková T. (Sluneta Ústí nad Labem)

MVP
#15 Fröhlich (Chemcats Chemnitz)


 

  1. Sokol Praský
  2. BK Klatovy
  3. TV Memmingen
  4. Lokomotiva Plzeň
  5. SSC Karlsruhe
  6. Niners Chemnitz
  7. BK Brandýs
  8. Dresden Titans
  9. USC Leipzig
  10. Megyeri Tigers
  11. BK Mariánské Lázně

ALLSTAR
#4 Tannenhauer (BV Chemnitz)
#6 Baselides (BK Klatovy)
#15 Strejček (Lokomotiva Plzeň)
#11 Bureš (BK Klatovy)
#14 Kuley (SSC Karlsruhe)

MVP
#22 Charvát (Sokol Pražský)

 

U12 DÍVKYU12 CHLAPCI
  1. DBaK Plzeň
  2. TJ AŠ Mladá Boleslav
  3. BK Klatovy
  4. Nobiles Nusle
  5. BK Skřivánek Ústí nad Labem
  6. Chemcats Chemnitz
  7. Post SV Nürnberg
  8. Igora Miglinieka Sporta skola
  9. DBK Marianske Lazne

ALLSTAR
#7 Paurová (TJ AŠ Mladá Boleslav)
#4 Řezáčová (BK Klatovy)
#18 Kašparová (DBaK)
#12 Ženíšková (DBaK)
#12 Guslens (Igora Miglinienka SS)

MVP
#4 Wank (Chemcats Chemnitz)

 

  1. Igora Miglinieka SS
  2. BK Opava
  3. Sluneta Ústí nad Labem
  4. Lokomotiva Plzeň
  5. BZA Dresden
  6. BK Horejsek Děčín
  7. Niners Chemnitz
  8. TJ Sokol Pražský
  9. BK Klatovy
  10. Inter Bratislava
  11. SKB Rokycany
  12. TV Memmingen
  13. USK Praha
  14. Igora Miglinieka SS B
  15. Dresden Titans

ALLSTAR
#7 Karlíček (Lokomotiva Plzeň)
#2 Scholz (BK Opava)
#13 Myšák (BK Opava)
#15 Berzins (Igora Miglinienka SS)
#4 David (Sluneta Ústí n.Labem)

MVP
#5 Aboltinč (Igora Miglinienka SS)

 

U11 DÍVKYU11 CHLAPCI
  1. BC Benešov
  2. USK Praha
  3. OSK Olomouc
  4. TJ AŠ Mladá Boleslav
  5. TSV 1880 Wasserburg Basketball
  6. BK Klatovy
  7. Chemcats Chemnitz
  8. BC Kolín
  9. BK Lokomotiva Karlovy Vary B
  10. BK Lokomotiva Karlovy Vary A

ALLSTAR
#10 Rýdlová (BC Benešov)
#11 Jeřábková (OSK Olomouc)
#1 Palánová (BC Kolín)
#14 Kadeřábková (USK Praha)
#10 Linhartová (USK Praha)

MVP
#15 Krowast (TSV 1880 Wasserburg)

 

  1. BC Kolín
  2. Niners Chemnitz
  3. BK Opava
  4. BK Jiskra Domažlice
  5. SKB Rokycany
  6. Lokomotiva Plzeň
  7. USC Leipzig
  8. BK Klatovy
  9. Lokomotiva Plzeň U10

ALLSTAR
#23 Brzák (BC Kolín)
#4 Toman (BK Klatovy)
#12 Glouka (BV Chemnitz)
#14 Macht (Jiskra Domažlice)
#4 Czudek (BK Opava)

MVP
#10 Silbermann (BV Chemnitz)

 


KONTAKTY

Petra Babková
tel.: +420 777 074 805
email: eastercup.klatovy@seznam.cz

BK Klatovy
Voříškova 715
Klatovy 3
339 01
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2012 BK Klatovy