Konečné výsledky Easter cup 2016

U15 DÍVKYU15 CHLAPCI
  1. MDA Chemnitz
  2. HB Basket
  3. COR Vitoria
  4. BK Žďár n. Sázavou
  5. BC Benešov
  6. OSK Olomouc
  7. Basket Pastelka MB
  8. Tygřice Borotín
  9. BC Rivne
  10. SV Halle
  11. Post SV Nürnberg
  12. KK Valašké Meziříčí

ALLSTAR
Merxbauerová Nela (HB Basket)
Erbenová Kateřina (OSK Olomouc)
Grundmann Tina (MDA Chemnitz)
Isayenka Aksana (COR Vitoria)
Slavíková Lenka (BK Žďár n. Sázavou)

MVP
Elea Gaba (MDA Chemnitz)

 

  1. Czech Team Blue
  2. BA Saule
  3. Czech Team Red
  4. Sokol Pražský
  5. BC Rivne
  6. BK Klatovy
  7. Sokol Pražský U14
  8. Lokomotiva Plzeň
  9. BC Tallin
  10. Dresden Titans I
  11. BV Chemnitz
  12. Dresden Titans II

ALLSTAR
Pelikán Matouš (CZ Team Blue)
Pták Gabriel (CZ Team Blue)
Visockis Deividas (BA Saule)
Manas Tadeáš (CZ Team Red)
Opalko Vladyslav (BC Rivne)

MVP
Stoškevičius Lorenas (BA Saule)

 

U14 DÍVKYU14 CHLAPCI
  1. BC Rivne
  2. BK Kralupy
  3. HB Basket Praha
  4. BA Sparta
  5. Hessen
  6. BCM Sokolov
  7. BK Klatovy
  8. BA Saule

ALLSTAR
Stegbauer Saskia (Hessen)
Hibalová Jesika (HB Basket)
Borsuk Oksana (BC Rivne)
Dubniak Daria (BC Rivne)
Durdová Viola (BK Kralupy)

MVP
Helebrantová Kristýna (BK Kralupy)


 

  1. BK Klatovy
  2. TV Memmingen
  3. BK Lokomotiva Plzeň
  4. Sokol Pražský 2002 B
  5. BA Saule
  6. KK KOŠ Komenda
  7. Slavoj BK Litoměřice
  8. Sokol Pražský U13
  9. BV Chemnitz
  10. COR Victoria Brest
  11. DJK Sonnen
  12. Jižní supi
  13. BŠ Tygři Praha
  14. BK Klatovy U13

ALLSTAR
Norutis Dejvidas (BA Saule)
Fleisig Ondřej (BK Klatovy)
Eržen Matic (KK Komenda)
Dückminor Tobias (TV Memmingen)
Schnug Lukas (TV Memmingen)

MVP
Šurý Jakub (BK Klatovy)

 

U12 MIXU11 MIX
  1. BV Chemnitz
  2. BŠ Tygři Praha
  3. Sparta Praha girls
  4. HB Basket Praha
  5. BK Klatovy
  6. BA Sparta boys
  7. Sluneta Ústí n.Labem
  8. BK Opava
  9. Sršni Písek U11
  10. USC Leipzig
  11. BK Strakonice
  12. Dresden Titans
  13. Jiskra Domažlice
  14. SKB Rokycany
  15. KK Val. Meziříčí
  16. Sokol Vyšehrad

ALLSTAR
Clowez Filip (BŠ Tygři Praha)
Štenclová Anita (HB Basket)
Tannenhauer Nils (BV Chemnitz)
Hudlický Jan (BŠ Tygři Praha)
Majer Jakub (BK Klatovy)

MVP
Gregori Brendan (BV Chemnitz)

 

  1. BV Chemnitz
  2. BK Lokomotiva Plzeň
  3. BŠ Tygři Praha mix
  4. BA Saule
  5. BŠ Tygři Praha
  6. BA Sparta
  7. AŠ Mladá Boleslav
  8. BK Opava
  9. SKB Rokycany
  10. USK Praha
  11. BK Klatovy B
  12. BK Strakonice
  13. Jiskra Domažlice
  14. HB Basket Praha
  15. BCM Sokolov
  16. BK Klatovy

ALLSTAR
Paurová Dominika (AŠ Ml.Boleslav)
Petlanová Karolína (USK Praha)
Karlíček Filip (Lokomotiva Plzeň)
Scharte Johnilfre (BV Chemnitz)
Zeithammer Vojtěch (BŠ Tygři Praha)

MVP
Hassler Ludwig (BV Chemnitz)

 


KONTAKTY

Petra Babková
tel.: +420 777 074 805
email: eastercup.klatovy@seznam.cz

BK Klatovy
Voříškova 715
Klatovy 3
339 01
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2012 BK Klatovy