Padesát dní před turnajem

Drazí sportovní přátelé,

za necelé dva měsíce se setkáme na jednom z největších mládežnických turnajů v Evropě – Easter Cup Klatovy 2019. Moc nás těší Váš zájem právě o náš basketbalový turnaj a pevně věříme, že čas strávený u nás v Klatovech bude pro všechny velmi příjemný. Doufáme, že si od nás budete odvážet spoustu sportovních, ale i kulturních zážitků.

Rádi bychom Vás informovali, že na turnaji zbývá již posledních pár míst, proto pokud jste stále nepřihlásili svůj tým udělejte to ještě dnes!

Odměnou pro Vás bude účast na jednom z největších basketbalových turnajů v Evropě, spousta zážitků a nadstandartní zázemí a organizace. Velkou výhodou našeho turnaje je, že 9 z 11 hal, ve kterých se turnaj hraje je v docházkové vzdálenosti max. 20 min. od turnajového centra (Tournament Office). Veškeré stravování probíhá centrálně ve školní jídelně ZŠ Plánická, Klatovy, která je v bezprostředním centru města a v docházkové vzdálenosti max. 15 min. od všech 9 hal. Pro usnadnění přesunu mezi ubytováním, halami a jídelnou, popřípadě doprovodným programem zajišťujeme „Tournament shutle“, kdy pro Vás a pro Váš tým zajistíme rychlou a pohodlnou přepravu pomocí 4 mikrobusů kamkoliv po městě, samozřejmě zdarma. Součástí turnaje je také bohatý doprovodný program jako je slavnostní zahájení na náměstí přímo v centru města, dovednostní soutěže, bazén, návštěva historických a kulturních památek města nebo meeting pointu a to vše zdarma.

V případě Vašeho zájmu se prosím zaregistrujte na webových stránkách turnaje : www.eastercupklatovy.cz , popřípadě nás kontaktujte na e-mail: eastercup.klatovy@seznam.cz.

S přátelským pozdravem,
Organizační tým Easter Cup Klatovy 2019

BK Klatovy
Voříškova 715
Klatovy 3
339 01
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2012 BK Klatovy